Damon Salvatore

27. listopadu 2013 v 15:55 | gabča |  Upíří deníky
Jak určitě všichni milovníci deníku vědí,Damon Salvatore je jedna z nejoblíbenějších postava TVD a napíšu tu něco o něm ;)

Damon je starší bratr Stefana Salvatora,který žil ve 14-15. stol.Žil v Mistic Falls,se svým bratrem a vlastnili hotel,jednoho dne přijela Katherine Pierce a oba dva bratři se do ni zamilovali,Damona učila jak být upír a Stefana ovládala.Jednoho dne se se Stefanem sešla v ložnici a začala pít krev,ale Stefan měl v těle železník a to Katherine omráčilo a vesničani ji zavezli do kostela,během cesty se ji pokusili zachránit a vesničani je zastřelili.Kvůli upíří krvy,která byla v těle obou bratrů,se začali Damon i Stefan přeměňovat.Damon se stal upírem díky krvy jedné holky,kterou mu nabídnul Stefan.Damon ho za to nenáviděl.Párkrát se během života setkali,ale moc dlouho to nevydrželo.Až nakonec se Damon přestěhoval trvale do Mistic Falls,kvůli Stefanovi a holce kterou potkal se jménem Elena Gilbert,do které se zamiloval.Elena byla současně i dvojnice Katherine.Během 1.,2.,3. a 4. série se trojúhelník mezi Elenou,Damonem a Stefanem různě přeskládal a na konci 4. série řekla Elena Damonovi že ho miluje ♥ nejsem zrovna fanoušk Deleny,ale přeju jim to ;).Při začátku 5. serie,která teď vychází spolu pořád jsou,ale podle mě se Elena zamiluje do někoho jiného (jen můj názor)=P.

Hlášky (moje oblíbené):
Já to vím a ty to … Tečka, tečka, tečka. Pozdravuj ode mě Elenu.
Když někoho zabiju,tak by měl zůstat pod drnem.
A rád mu říkám původní taťka.
Co?Klaus je alergický na prach?
Není to, jako bychom se všichni poflakovali v nějakém upířím baru.
Upíři se nemohou rozmnožovat. Ale rádi to zkoušíme.
To bylo působivé. Dávám ti šest bodů. Styl veškerý žádný, ale příjemně si mě překvapil. Obzvlášť takový ten... (zašklebí se) ... obličej. Pěkné.

Elena: Zastav to auto.
Damon: Oh, byla s tebou mnohem větší sranda, když jsi spala.


A jak se vám líbí Damon?

Gabča♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

sčítání lidu =P

:)

Komentáře

1 *Anii* *Anii* | 30. listopadu 2013 v 16:02 | Reagovat

Mě osobně ne, já to neznám.;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama